Wymiana walut w hotelu Metropol Kantor Warszawa

ul. Marszałkowska 99A, 00-693 Warszawa

Dlaczego kantor w Hotelu Metropol - Warszawa Centrum

Obraz - Widok z zewnątrz na kantorKantor, a w rzeczywistości kantory na terenie Warszawy działają od lat. Każdy, kto miał chociażby raz styczność z wymianą waluty, czy to w razie wyjazdu na upragniony wypoczynek, spotkanie biznesowe, bądź do pracy ma już pewne oczekiwania wobec świadczenia danych usług. Postanowiliśmy starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań. Mamy nadzieję, że uda nam się przekonać Państwa do skorzystania z wymiany walut w naszym kantorze w Centrum Warszawy po przeczytaniu tego artykułu.

  • Czy ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo dokonania transakcji (wymiany walut, sprzedaży złota)?

Odpowiedź jest prosta – oczywiście, że tak i to bez względu na wielkość dokonywanej transakcji. Każdy ceni sobie możliwość wykonania w bezpiecznych i komfortowych warunkach sprzedaży, czy zakupu waluty. W Centrum Warszawy idealnym miejscem wydaje się lokalizacja naszego kantoru. Wewnątrz hotelowego budynku, możecie Państwo w doskonałych warunkach dokonać wymiany walut.

  • Parkowanie w Warszawie sprawia czasami problem?

Jak dla mnie – autora tekstu owszem, a "czasami" nie jest tu odpowiednim słowem. Specjalnie dla potrzeb naszych klientów, każdy kto dokonuje wymiany walut w Kantorze w Hotelu Metropol ma prawo skorzystać z przyhotelowego parkingu w 100% za darmo. Dlatego gwarantujemy nie tylko bezpieczeństwo, lecz również komfort. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta.

  • Negocjacja cen walut, czy to w ogóle możliwe?

Możliwe, dodatkowo już od 5 000 zł oferujemy specjalne ceny hurtowe. Każdy klient ma możliwość negocjacji cen. Kursy walut w skupie jak i sprzedaży często ulegają zmianom.

  • Co jeżeli zainteresuje Ciebie aktualny kurs waluty? Masz "specjalne zamówienie".

W przypadku, gdy interesuje Państwa aktualny kurs waluty umożliwiamy "rezerwację" dokonania transakcji. Czas rezerwacji nie powinien przekraczać 30 min, jednakże w celu omówienia szczegółów zawsze prosimy o kontakt telefoniczny z naszym kantorem.

  • Aktualne, atrakcyjne kursy walut to podstawa.

Oczywiście, że tak. W każdej chwili klient może zadzwonić do nas by dowiedzieć się o aktualny kurs waluty. Ze względu na częste zmiany na rynku, kursy na stronie kantoruKantorWarszawa.com mają charakter informacyjny. Oczywiście są to aktualne i najlepsze kursy walut w Warszawie. Dzięki doskonałej lokalizacji kantor w Centrum Warszawy w Hotelu Metropol ( Warszawa, Marszałkowska 99a ), oraz wielkiemu zaufaniu jakim darzą nas nasi klienci możemy oferować atrakcyjne kursy walut, umożliwiamy negocjacje cen, oraz kursy hurtowe przy wymianie walut dla transakcji od 5 000 zł.

Zapraszamy do naszego kantoru!